Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wręcza A

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

830 000 zł10 000 m² 83 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1,24 ha we Wręczy, 1,5 km od Suntago Parku of Poland. Dojazd do działki drogą asfaltową i szybki dojazd do Mszczonowa , oraz do Warszawy drogą S8. Kształt działki.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skargi

Milanówek(Wręcza A + 21 km)

398 000 zł37 m² 10 756,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, biuro sprzedom Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 2 piętrze w budynku przy ul. Piotra Skargi 9 w Milanówku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Henryszew

Henryszew(Wręcza A + 9 km)

828 900 zł111 m² 7 468 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedsprzedaż bliżniaków w Henryszewie- zapraszamy. Zdjęcia w ofercie obrazują aktualny stan oraz wizualizację budynku. Powierzchnia użytkowa jednego lokalu to 111m2. Do każdego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Grabina Radziwiłłowska

Grabina Radziwiłłowska(Wręcza A + 13 km)

659 000 zł40 m² 16 475 zł/m²

 

Rodzaj domu:siedlisko

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:12 900 m²

Do sprzedaży znajdujące się w Grabinie Radziwiłłowskiej gm. Puszcza Mariańska siedlisko z działką o powierzchni 12900 m2 składającą się z 2 działek ewidencyjnych- 11800 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Budy-Grzybek

Budy-Grzybek(Wręcza A + 12 km)

1 585 100 zł15 851 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przepiękna działka inwestycyjna Tereny leśne z dala od miasta, ale z doskonałym dojazdem. Możliwość podziału na mniejsze działki Lokalizacja: budy-Grzybek Powierzchnia: 15851 m2, rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Osowiec

Osowiec(Wręcza A + 15 km)

750 000 zł1 730 m² 433,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana w Osowcu, gmina Żabia Wola w otoczeniu lasów (przy drodze gminnej). Powierzchnia 1730 m2 (prostokąt około 34x50), na części terenu znajdują się drzewa, co pozwala.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona

Owczarnia(Wręcza A + 22 km)

776 750 zł940 m² 826,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż zadrzewiona działka budowlana 940 m Owczarnia, przy granicy z Podkową Leśną Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 940 m, położona w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów(Wręcza A + 6 km)

384 000 zł36,60 m² 10 491,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 znajdujące się na obrzeżach centrum Żyrardowa. Lokal stanowi odrębną nieruchomość. Blok z cegły, ocieplony, mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł47,24 m² 7 515 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferta na wyłączność tylko U nas! avenda Nieruchomości w Żyrardowie tel.   , zaprasza Państwa do zapoznania się z naszą nową ofertą sprzedaży mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Holendry Baranowskie(Wręcza A + 13 km)

420 000 zł3 000 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka Nieruchomość usytuowana jest bezpośrednio przy drodze asfaltowej (gminnej), co zapewnia wygodny i całoroczny dojazd. Najważniejsze informacje: woda miejska w drodze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Wręcza A

Wręcza A,mazowieckie

520 000 zł110 m² 4 727,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:5 800 m²

Sprzedam dom do odnowienia (remontu) ale nadający się do zamieszkania od zaraz, w spokojnej leśnej okolicy. Na działce znajdują się dodatkowo dwa murowane budynki gospodarcze wraz z garażami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Słabomierz

Słabomierz(Wręcza A + 4 km)

2 799 900 zł281 m² 9 964 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:18 000 m²

Na sprzedaż wyjątkowa posiadłość w stylu dworkowym na malowniczej, częściowo zalesionej działce. Z przyjemnością prezentujemy unikatowy dom wolnostojący o powierzchni ok. 280 m2 ,.